fbpx
Menu Close

Oferta aktywnych wypraw i szkoleń

   Turystyka aktywna jest pasją, którą chętnie się z Wami dzielimy. Chcemy także pomóc Wam w realizacji Waszych podróżniczych i aktywnych marzeń. Mamy dla Was propozycję, która wykorzystuje w pełni nasz potencjał i wieloletnie doświadczenie szkoleniowe i organizacyjne. To od 1996 roku tysiące wyszkolonych adeptów i dziesiątki zrealizowanych kursów, seminariów, kolonii, obozów i imprez sportowych. To 26 lat pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Kiedyś były to sztuki i sporty walki, a od kilku lat swoją energię kierujemy na nowe projekty w branży szeroko rozumianego outdooru, edukacji i turystyki aktywnej.

HAT aktywne szkolenia i wyprawy

   

Podróżuj z nami, eksploruj, spełniaj marzenia!

   Nasza oferta wyjazdów, wypraw i szkoleń łączy w sobie pasje do aktywności fizycznej i outdooru. Znaleźliśmy sposób, aby połączyć ze sobą sport, góry, edukację i podróże. W naszej pracy stawiamy na bezpieczeństwo, profesjonalizm i rzetelność. Autorskie programy wypraw i szkoleń HAT dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń oraz sporej dawki nabytej wiedzy i umiejętności. Z nami odkryjecie nie tylko nowe nowe miejsca, ale i pokłady własnych możliwości. 

Oferta HAT turystyka aktywna

   

Edukacja przez sport

   Poprzez nasze projekty podróżnicze realizujemy edukacyjne i sportowe pasje. Każda wyprawa HAT to duża dawka aktywności fizycznej i nabytej wiedzy praktycznej. Lubimy szkolić, dlatego w programie każdego wyjazdu znajdziecie moduły edukacyjne. Część wyjazdów ma typowo treningowo-szkoleniowy charakter. Na naszych wyjazdach nie tylko razem z Wami trenujemy i spędzamy aktywnie czas, ale przekazujemy wiedzę z zakresu przygotowania sportowego, dietetyki, suplementacji, poruszania w terenie, zachowania w górach i techniki wspinaczkowej.

Oferta HAT turystyka aktywna i szkolenia sportowe

   

Sporty górskie i wspinanie

   Góry to nasza wieloletnia pasja i pełnią one ważną rolę w naszym życiu. W autorskich programach wypraw HAT znajdują się więc przede wszystkim  sporty górskie, choć znajdziecie tam także inne aktywności turystyki kwalifikowanej. W ofercie szkoleń outdoorowych pojawia się też wspinanie, jako aktywność przygotowująca do bardziej zaawansowanej działalności górskiej.

Wspinanie w Tatrach

   

Propozycja dla dzieci

   Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, dlatego specjalną ofertę przygotowaliśmy dla najmłodszych adeptów. Edukacja outdoorowa, wychowanie przez sport, wspomaganie rozwoju psychofizycznego, kształtowanie relacji interpersonalnych – to główne cele projektów HAT skierowanych do dzieci.

HAT oferta outdoor dla dzieci

Zapraszamy na nasze szkolenia

   Już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją szkoleń wspinaczkowych i outdoorowych dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i całych rodzin.

Kursy i szkolenia wspinaczkowe HAT

Szkolenia wspinaczkowe VERTISPORT

Osobom, które marzą o rozpoczęciu przygody ze wspinaniem skałkowym i górskim, polecamy również naszą nową propozycję szkoleń wspinaczkowych VERTISPORT

Kurs ferratowy i wspinaczkowy VERTISPORT w Dolomitach
VERTISPORT kurs wspinaczki skałkowej w  ARCO

Zapisy i kontakt

   Wszelkich informacji o naszej ofercie szkoleniowo-edukacyjnej i turystycznej udzielamy mailowo info@highactive.eu lub telefonicznie +48 576 296 294. Jeżeli macie ciekawe propozycje i projekty, które moglibyśmy wspólnie zrealizować, również prosimy o kontakt.